środa, 16 grudnia 2015

Urodzinowe Przygarnij mnie - Konkurs !

Hej! 
Dzisiaj z okazji moich urodzin, postanowiłam zaszaleć i kilka dni temu zamówiłam piękny stos książek, który był prezentem dla mnie od siebie, ale chciałabym się też podzielić z wami i dlatego mam dla was Urodzinowe Przygarnij Mnie! 

Książką, którą chcę się z wami podzielić, jest:


Opis książki :
Jak sobie poradzisz kiedy na Twoich oczach świat rozsypuje się na kawałki? Co zrobisz kiedy wszystko idzie źle? Kiedy ból rozsadza Twoją duszę? Po prostu oddychasz. Dziesięć płytkich oddechów…

Kilka lat temu życie dwudziestojednoletniej Kacey Cleary rozpadło się na kawałki. Wraz z młodszą siostrą Livie, z biletami autobusowymi w kieszeni, wyruszają do Miami.
Goniąc za marzeniami i uciekając przed koszmarem, dziewczyny trafiają do apartamentowca niedaleko plaży. Rozpoczynają nowe życie. I wszystko przebiegałoby zgodnie z planem, gdyby Kacey nie spotkała Trenta Emersona z mieszkania 1D. Zamknięta w sobie Kacey nie chce niczego czuć. Tak jest bezpieczniej. Dla wszystkich. Jednak w końcu ulega, otwiera serce i zaczyna wierzyć, że może pozostawić za sobą koszmarną przeszłość, by zacząć od nowa. Niestety okazuje się, że nie tylko Kacey kryje tajemnicę. 

Piękna powieść o bliznach, o których nie można zapomnieć, o winie, której nie da się odkupić i o światełku w tunelu, które sprawia, że nawet najbardziej poraniony człowiek szuka w sobie siły, która pozwoli mu wykonać dziesięć płytkich oddechów…

Co trzeba zrobić, by wygrać książkę? Nic wielkiego, wystarczy, że zaobserwujesz bloga, również możesz polubić fanpage Crh+ czyli czytanie we krwi, zgłosić się na dole w komentarzu i wkleić na swojego bloga baner, a ja wylosuję osobę, która otrzyma książkę. 

Baner: W komentarzu na dole zostawiamy:

  • Zgłaszam się! (lub coś w tym stylu ;) )
  • E-mail:
  • Obserwuję jako :
  • Polubiłam/em fanpage jako:
  • Udostępniłam/em baner ( zostaw link) 
  • Zostaw link do swojego bloga, bo chętnie go odwiedzę.  


Konkurs trwa do 04.01, a 05.01 postaram się, by pojawił się wynik konkursu!

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem jestem ja, czytaniewekrwii.blogspot.com , nagrodą jest książka,  która jest na zdjęciu , książka jest z mojej osobistej biblioteczki. 
2.Przygarnij mnie będzie trwa od 16.12 do 04.01. 2016 do północy. Zgłaszać się należy w komentarzu.
3.Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu paru dni od za kończenia konkursu. 
4. W konkursie mogą brać udział wyłącznie obserwatorzy bloga.
5. Informacje o konkursie trzeba przesłać dalej, udostępnijcie na fb lub innych portalach. 
6. Zwycięzca zobowiązany jest do skontaktowania się ze mną, drogą meilową w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników. 
7. Wysyłka książek jest możliwa wyłącznie na terenie Polski.Obserwatorzy

Lubisz to?