wtorek, 12 maja 2015

Marry, Kiss, Cliff TAGHej! 
W dzisiejszy wtorek będzie Marry, kiss cliff TAG. 
Już od dawna chodzi ten Tag za mną, więc dzisiaj jest okazja, by go wprowadzić w życie. Polega to na tym, że w każdej rundzie będę musiała wylosować trzy karteczki z męskimi bohaterami z książek i postanowić z kim wezmę ślub, kogo pocałuję i kogo zrzucę z klifu.  Czuje, że będzie się działo. Zaczynajmy !


Runda 1.  

1. Tobias "Cztery" (Niezgodna)
2. Uriah (Niezgodna) 
3. Edward (Zmierzch)

To raczej będzie łatwe. Tak więc biorę ślub z Uriahem, był jedyny z niewielu których polubiłam. Dalej całować się będę z Cztery, chociaż mnie wkurzał, ale teraz wole go niż Edwarda, który całując, wygląda, jakby coś go bolało. Edward leci z klifu, jestem pewna, że nic mu się nie stanie. :P

Runda 2. 

1. Will (Zwiadowcy)
2. Simon (Dary Anioła)
3. Christian (50 twarzy Greya)

Ta runda też będzie nawet łatwa. Na pewno z klifu leci Grey. 
Hmmm... ale teraz z kim zostać a kogo tylko pocałować. :) 
Myślę, że pocałuję Simona i zostawię go dla Izzy, a Willem biorę ślub. 

Runda 3. 
1. Jace (Dary anioła) 
2. Kartik (Mroczny sekret)
3. Heathliff ( Wichrowe wzgórza)

Tak! Tak! To jest tak proste! Na pewno biorę ślub z Jacem, uwielbiam go!!!! Nie ma innej opcji! Dobra spokój ! Z klifu leci Heathcliff, którego lubię, ale nie chciałabym być obiektem jego uczuć, bo u niego od miłości do nienawiści jest bardzo bardzo cienka granica. Tak więc hop w dół! W takim razie będę się całować z Kartikiem w jakimś ciemnym lesie a w tle będzie nam grała jakaś cygańska muzyka, by Jace nas nie znalazł.  xD

Runda 4. 

1. Finnick (Igrzyska śmierci) 
2. Peeta (Igrzyska Śmierci) 
3. Mortmain (Diabelskie Maszyny) 

Dziad Mortmain absolutnie i nie odwracalnie leci z klifu, ale co z resztą zrobić ! Finnick czy Peeta? Peeta czy Finnick? Hmm myślę, że cudowny pocałunek będzie od Finnicka, a Peeta będzie dobrym mężem.

Runda 5. 

1. Sebastian (Dary anioła) 
2. Gale (Igrzyska śmierci) 
3. Gilian (Zwiadowcy) 

Bay bay Gale! Bęc ! Znów zwiadowca, dobra niech będzie ślub. Całować będę się z Sebastianem, bo raczej na męża to nie jest dobry kandydat, ale czemu nie jeden mroczny całus. :P

Runda 6. 
1. Scott (Szeptem)
2. Magnus (Dary anioła)
3. Valentine (Dary anioła)

No dobra z klifu leci na pewno Valentine. Myślę że całować się będę, z Magnusem mogłoby być ciekawie, dość magicznie i to dosłownie, ale będę tak dobra i oddam go, oczywiście po pocałunku, w ręce Alecka, a Scott i ja bierzemy ślub. 

Runda 7. 

1. Patch (Szeptem)
2. Hodge (Dary anioła)
3. Halt (Zwiadowcy)

Choć kocham Halta i wcale nie przeszkadza mi jego wiek, no dobra może trochę ;P, to mieć z męża anioła i to jeszcze takiego jak Patch, zdecydowanie mówię tak Patchowi. Patch na męża. 
Halta pocałuję po przyjacielsku xD, a Hodge leci z klifu za swoją zdradę! 

Runda 8. 

1. Noach (Mara Dyer) 
2. Evan (Oddechy)
3. Nathaniel ( Diabelskie maszyny) 


Dam dam da da da dam da da da dam! Słyszycie to, co ja, Noach szykuj garnitur i czas do kościoła! Chwila, ale przed ślubem będę całować się z Evanem, a międzyczasie, żeby nie było nudno zrzucimy z klifu zdradzieckiego braciszka Nathaniela!  

Runda 9. 

1. Jem (Diabelskie maszyny)
2. Jonathan (Oddechy) 
3. Jacob (Zmierzch)

Dobra najpierw zrzucimy z klifu Jacoba, frrrruuu! Teraz tak, hmm, kogo wybrać. Z Jemem mielibyśmy wiele trudność na swojej drodze i z Jonathanem też nie byłoby łatwo, wydaje mi się, że bycie z Jemem byłoby trudniejsze niż z Jonathanem, ale to właśnie Jemam wybrałabym na męża, a z Jonathanem bym się pocałowała. 

Runda 10. 

1. Will (Diabelskie maszyny)
2. Augustus (Gwiazd naszych winna) 
3. Holder ( Hopeless)

Chodź, ciężko mi jest go zrzucić z klifu, bo tyle przeszedł i do tego bardzo go lubię, to muszę to zrobić, z bolącym sercem z klifu leci Holder. Ze wspaniałym Augustusem będę leżeć pod gołym niebem pełnym gwiazd i będę się całować, aż świt nastanie, a rano będę ślubować Willowi. Może być ciekawie, wcześniej z jego parabati i jego potomkiem. hmmm mieszanka wybuchowa 

Szkoda, że tak szybko się skończył ten Tag, bardzo fajna zabawa. 
Nie nominuje nikogo konkretnego, ale jeśli macie chwilkę czasu i chcecie się, dobrze bawić to zachęcam do zrobienia tego Tagu. 
A no i do zobaczenia na targach :P! 

Obserwatorzy

Lubisz to?